Galeria Osielsko

Poszukujesz pracy?

Dołącz do nas

Praca

Pracownik Administracyjny

Poszukujemy energicznego i odpowiedzialnego pracownika administracyjnego do naszego biura. Jeśli jesteś gotowy do podjęcia nowych wyzwań i chcesz być częścią naszego rozwoju, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Jeśli chciałbyś razem z nami rozwijać swój biznes, prześlij swoje CV lub skontaktuj się z nami telefoniczni. Czekamy na Ciebie!

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracach biurowych
  • Znajomość sprzętu biurowego
  • Znajomość obsługi komputera oraz systemu Windows
  • Obsługa MS office (word, exel)

Kierownik sprzedaży

Jeśli masz pasję do negocjacji, budowania relacji z klientami i osiągania ambitnych celów sprzedażowych, to ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie, wsparcie zespołu administracyjnego oraz wyjątkową okazję do realizacji swoich marzeń zawodowych. Dołącz do nas i razem osiągniemy sukces!

Twój zakres obowiązków:
  • Utrzymywanie i budowa trwałych relacji z Klientami na zasadzie win-win
  • Osiąganie planu sprzedaży
  • Odpowiedzialność za sprzedaż i opiekę nad istniejącymi Klientami oraz zdobywanie nowych
  • Realizacja planów/ budżetów sprzedażowych

Mile widziane:

  • Doświadczenie w branży HoReCa

  • Doświadczenie w marketingu – socjal media

Oferujemy:

  • Stabilną pracę i możliwość dynamicznego rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na start + możliwość premii za osiąganie planów
  • Mocne wsparcie zespołu administracyjnego
  • Elastyczne godziny pracy
  • Program szkoleń profesjonalnych i rozwoju osobistego
  • Możliwość wprowadzania własnych pomysłów i idei
  • Uznanie i docenianie efektów i wyników pracy
  • Wyjątkowa okazja do osiągnięcia swoich marzeń i zawodowych i rozwoju osobistego

  • Umiejętność skutecznego negocjowania oraz wypracowania rozwiązań  win-win dla obu stron
  • Znakomite umiejętności  interpersonalne i komunikacyjne
  • Dobra organizacja własnej pracy
  • Doświadczenie jak w załączonym opisie w zakresie opieki nad istniejącymi klientami i zdobywanie nowych