Osiedle Słoneczne – Innowacyjna inwestycja domów niskoenergetycznych Właściciela Galerii Osielsko

Pragniemy przedstawić Państwu nową inwestycję właściciela Galerii Osielska. Jest nią osiedle innowacyjnych domów jednorodzinnych, którego budowa już się rozpoczęła! Osiedle Słoneczne w Żołędowie będzie kompleksem około 100 domków mieszkalnych: jednorodzinnych, bliźniaków i szeregowców. Priorytetem inwestora jest budowa domów zeroenergetycznych. Stosowany w nich system hybrydowy pozwala jednocześnie dbać o środowisko, komfort i bezpieczeństwo mieszkańców oraz o ich finanse. Utrzymanie takiego domu jest bowiem zdecydowanie tańsze, niż w przypadku standardowego budownictwa. Ogrzanie domu na Osiedlu Słonecznym, budynku o bardzo wysokim standardzie i powierzchni 120-180 m², może się ograniczyć w optymalnych warunkach do kwoty rzędu 280 zł rocznie, w porównaniu do 3-5 tys. zł rocznie w standardowym budownictwie!

przód1 blizniak_OS

Na terenie Osiedla Słonecznego, prócz domów mieszkalnych, znajdą się punkty usługowe – m.in. mini centrum handlowe oraz przedszkole. Do każdej działki doprowadzone zostaną wszystkie niezbędne media, wykonane zostaną drogi wewnętrzne, chodniki, tereny zielone zapewniające bezpieczeństwo i wygodę mieszkańców. Obszar przyszłego Osiedla Słonecznego znajduje się w pobliżu terenów leśnych, łąk, z dala od zgiełku. Zagwarantuje to przyszłym mieszkańcom atrakcyjne otoczenie do spacerów, uprawiania sportu, bliski kontakt z natura i szeroko rozumianą rekreację. Nie ograniczając możliwości komunikacyjnych (centrum Żołędowa, Galeria Osielsko, Bydgoszcz). 

Zapraszamy Państwa do Biura Sprzedaży Osiedla Słonecznego w Galerii Osielsko oraz do kontaktu telefonicznego: 731-919-190 i mailowego:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

www.osiedlesloneczne.pl

Zachęcamy także do zapoznania się z porównaniem parametrów energetycznych, ekologicznych i kosztów eksploatacji budynku jednorodzinnego w standardzie normatywnym oraz zero-energetycznym: PDF.

wolnostojacy wnetrze

Przy współpracy z Bankiem Spółdzielczym w Bydgoszczy, Oddział w Osielsku, proponujemy Państwu bardzo atrakcyjne warunki kredytowania. Informacja dostępna pod adresem: http://bsbydgoszcz.pl/pl,article,46,kredyt-na-cele-mieszkaniowe.


 

Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop
Copyright (c) galeriaosielsko.pl 2014. Wszystkie prawa zastrzeżone
Designed by laitart.pl

Galeria Osielsko
ul. Szosa Gdańska 49, 86-031 Osielsko

Biuro
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.